Hava Durumu

Akıllı ol ABD ve Batı

Yazının Giriş Tarihi: 18.09.2022 10:20
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.09.2022 10:20

NATO'nun en büyük gücü olan Türkiye'ye karşı haçlı zihniyeti gittikçe yayılma polikasına devam ediyor.

Sözüm ona ABD 'nin müttefiki olan Türkiye nedense akıl melekesinden yoksun kişiler tarafından yönetilen ABD'nin kindar ihtirsı ile karşı karşıya,bunu yadırgadık mı hayır tarih sayfalarını karıştırınca içten ve dıştan uğraşılan Türk milletine karşı haçlı zihniyeti hiç değişmedi.

Kısaca ABD'ye bakalım ülkesinin sahibi Kızılderililerden bir tane kaldı mı? Hepsini soykırımla yok ettiler! Daha sonra İngiltere ve İrlanda'dan gelen üç makine mühendisinden üreyerek bugün dünyanın sayılı ülkesi haline gelmedi mi?

1974 Kıbrıs Barış haraketi sırasında düşen uçağımızın pilotuna Kraliçe Elizbeth'in talimatı ile İngiliz hemşire gözetimindeşehit olan Cengiz Topel'e yapılan işkenceden sorumlu olarak gözleri açık hayata veda etmedi mi? Amerika'nın kuruluşu İngilizler'den geldiği için normal bir durum. 

Amerika, Yunanistan, adalar ve Güney Kıbrıs'ı silah deposu yaparken, Ermenistan'ı da batı ve Amerika Azerbaycan'ın üzerine saldırtıyor.

Amerika iki cepheye yığınak yapıyor. Haçlıların hırsı dinmek bulmayacaktır. O zaman yapacak tek şey var. Güç durumda bırakarak kendilerine bağlamak için çaba sarf etmektedirler.

Emperyalizme karşı, çözüm, Çin ve Rusya'nın nükleer enerjisine sahip olmaktır. SİHA'ları ve İHA'ları ürettiğimiz gibi en modern uçaklarımızı da yapmak için zaman geçirmeden üreterek gerekirse ABD ile savaşa girecek hale gelmeliyiz.

Mustafa Kemal Atatürk, Türk toplumunun "Yurtta Sulh Cihanda Sulh" ilkesini benimsemesini istemiştir. Fakat hiç bir zaman Türk milletinin başka milletlerin boyunduruğu altına girmesini istememiştir.

Bizi yönetenlerin her şeyi bırakarak ülkenin selameti için birlik ve beraberlik ruhunu bir an evvel tesis etmeleri gerekmektedir. 

Yunan lideri seçim sırası geldiği için ABD ve diğer devletlerin de kışkırtmaları ile havlamaktadır. Yine başına gelecek belayı düşünmemektedir. Olan masun sivil halka ve çocuklara olacaktır.

Bakın 6 aydır Ukrayna bataklığına saplanan dünya devi Rusya sınıfta kaldı!

Ekonomisi battı, halkı yoksul ve perişan duruma düştü. Değer mi hiç barış içinde yaşamak varken, savaşa!

Tüm insanlığı yöneten liderler ülkelerinizin refahı için çalışın bırakın silahlanmayı...

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.