Hava Durumu

Çiçeklerin en güzeli Gökmen Çiçek

Yazının Giriş Tarihi: 01.06.2023 01:23
Yazının Güncellenme Tarihi: 01.06.2023 01:23

Güzel insan kelimesini artık kolay kolay kullanamıyoruz.Çünkü güzel insan artık toplumumuzda sayısı çok az ve nadiren sayılacak kadar azdır.İşte az sayıda olan isimlerden birisi Kayseri Valisi Gökmen Çiçek...

Sayın Valimizle geçtiğimiz günlerde bir araya geldim ve böyle bir insan görmedim.Mütevazi,hoş,görgülü,kendini beğenmişliği olmayan birisi.Çiçek makamında bir zat kendisini ziyaret gelenleri kapıda karşılıyor,çikolata ikramını kendisi yapıyor,makam masasında oturmuyor ziyarete gelenlerle birlikte oturuyor ve kapıya kadar yolcu ediyor.Kim olursa olsun tüm vatandaşlar Gökmen Çiçek'i ziyaret edebiliyor.Çiçek geldiği ilk gün ziyaretimizde ilk konuşmada bu kapı devletin kapısı,halkın kapısı demişti ve dediği gibi yapıyor.,.Afyon Gökmen Çiçek'in gidişine ağladı ama Kayseri şehiri ve halkı olarak biz mutlu olduk.

Gökmen Çiçek,sabah namazından sonra çalışmaya başlıyor güzel insan.Kendisini ziyarete ve hoş geldine gelen kişilere mesai saati dışında da randevu veriyor.Akşam 17 den sonra ise ziyarete gelen kişilere randevu veriyor akşam geç saatlere kadar Çiçek,gördüğüm kadar ailesine çok az zaman ayırmıyor....

Gökmen Çiçek,Kayseri ye geldi ve bizlerin yüzünü güldürüyor tüm insanlara,tüm makamda çalışanların yanında olduğunu gösteriyorÇiçek, makam aracıyla kırmızı ışıkta duruyor .Çiçek,market alış verişini makam aracını kullanmayarak, korumasız bir şekilde market alış verişi yapıyor.Çiçek esnaf ziyareti yapıyor, özellikle kırathanelerde, berberlerde, bakkal gibi esnafları ziyaret ediyor,onların sorunlarını dinliyor.Buralarda sigara içilmesini yasaklıyor.

Çiçek,okul ziyaretleri yapıyor Kayseri de okullardaki sabahçı-öğlençi olayını istemiyor tek öğretim yapılmasını istiyor.Okullar arasındaki başarılı başarısız olayını yakın zamanda kaldırılacağına işaret etti..Bu olay çocuklar da sorun yaratacağına değindi.Hepsi başarılı olacak dedi.Eğitime önem verdiğini görmüş oluyoruz..Sağlık ta ise hastaneleri ziyaret ederek çalışmaları inceliyor ve bu ziyaretleri habersiz gitmesi biz vatandaşları memnun ediyor.Çünkü eksikleri görüyor vatandaşlara nasıl davranıldığını gözlemlemiş oluyor..

Çiçek,bu memleketin arayıpta bulamayacağı bir kişi.Bu kişiyi büyüklerde seviyor,gençlerde seviyor,mülkü amirlerde seviyor,çocuklarda seviyor.

Gökmen Çiçek,artık bu memleketin çocuğu,Çiçek'e hepimiz yardımcı olmalıyız ve Sayın Valimizle bizde ne kadar gurur duysak az olur Allah onu başımızdan eksik etmesin..

Allah yar ve yardımcısı olsun siz çiçeklerin en güzelisiniz..Deprem bölgesinde görev yapan Gökmen Çiçek orada bile deprem zedelerin hayranlıkla izledikleri bir Vali,o bölgede görev yapan gazeteci dostlarımız dahi Kayseri’nin Böyle bir Valisi olduğu için çok şanslı olduğumuzu söylediler.. Güzel İnsanın her zaman bizlerde yanında olacağız..

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.