Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Manisa’daki sanayi alanları masaya yatırıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün katılımıyla, Manisa’daki sanayi alanları, bu alanların Manisa’ya etkileri ve yeni imar planı üzerine Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Haber Giriş Tarihi: 10.05.2022 16:53

Haber Güncellenme Tarihi: 10.05.2022 16:53

www.igfhaber.com

MANİSA İGFA- Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda, Organize Sanayi Bölgeleri İstişare toplantısı yapıldı. Toplantıda Manisa’da bulunan organize sanayi bölgeleri, bu alanların Manisa’ya etkileri ve yeni imar planı üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yanı sıra MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur, Manisa Milletvekilleri Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal, MHP MYK Üyesi Mehmet Ödevli, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Dilşat Ulaş ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fatih Yıldız ile Muradiye OSB Başkanı Osman Kıvırcık katıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Manisa’daki sanayi alanlarına yönelik kısa bir sunum yaparak katılımcıları bilgilendirdi. Yapılan sunum sonrası Manisa’daki sanayi alanları, bu alanların şehrimize etkileri ve yeni imar planı üzerine istişare toplantısı gerçekleştirildi, sanayi alanlarına yönelik karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.