Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bursa Osmangazi Meclisi'nde Başkan Dündar'dan Ramazan brifingi

Bursa'da Osmangazi Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın başkanlığında yapıldı.
Haber Giriş Tarihi: 11.05.2022 17:13

Haber Güncellenme Tarihi: 11.05.2022 17:13

www.igfhaber.com

BURSA (İGFA) - Osmangazi Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Başkan Dündar, gündem maddelerinin görüşülmesinden önce meclis üyelerine geçtiğimiz ay yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Osman Gazi’yi Anma ve Bursa’nın Fethi Şenlikleri’nin Nisan ayı boyunca Bursa’da festival havasında geçtiğini belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, pandemi dolayısıyla 2 yıldır düzenleyemedikleri şenlikleri, bu yıl coşku içinde gerçekleştirdiklerini söyledi. Ramazan Ayı’nı da birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiklerini ifade eden Başkan Dündar, Ramazan coşkusunu Osmangazi’den Balkanlar’a taşıdıklarını, Bulgaristan’da 14 farklı noktada iftar sofrası kurduklarını kaydetti. 

Dündar, Osmangazi Belediyesi olarak Bursa’ya değer katan yatırımları hayata geçirirken, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin de tüm hızıyla devam ettiğini sözlerine ekledi.

Mecliste grubu bulunan siyasi partilerin sözcülerinin konuşmalarının ardından gündem maddelerinin görüşülmesi ile Osmangazi Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı sona erdi.