Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bursa'da tüketici dayanışması Mudanya'daki yeni oluşumla güçlenecek

Bursa'da iki ay önce Mudanya Şubesi'nde yönetim değişikliğine giden Bursa Tüketiciler Derneği üyeleri, iftar yemeğinde bir araya geldi.
Haber Giriş Tarihi: 01.05.2022 10:53

Haber Güncellenme Tarihi: 01.05.2022 10:53

www.igfhaber.com

BURSA (İGFA) - Mudanya'da Gül Durak başkanlığında şube yönetiminde yeni oluşuma giden Bursa Tüketiciler Derneği, Mudanya Polis Lokali'nde iftarda buluştu. Dernek Başkanı Sait Yılmaz ve tüketici üyelerin hazır bulunduğu yemekte konuşan Mudanya Şube Başkanı Gül Durak,  yeni oluşumla ilçede güçlü ve örgütlü bir tüketici hareketi oluşturmak istediklerini söyledi.

"BİLİNÇLİ TÜKETİCİLERLE BÜYÜYECEĞİZ"

Tüketici dayanışmasını güçlendirmek ve tüketici hakları konusunda bilgilendirme faaliyetlerinin yaygınlaştırılmasını sağlayacaklarını belirten Durak,  "Çünkü bir hakkın kullanılması için ilk önce o haktan haberdar olmak gerekir. Bu anlayışla siz üyelerimizin desteği ile mücadelemizi aktif bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Bizler Mudanya'nın en büyük ailesiyiz. Bu aileyi tüketici bilinciyle bir arada tutmayı, büyümeyi hedefliyoruz" dedi.

Yeni Belediye İş Merkezi'nin 8. katında faaliyet gösterdiklerini belirten Durak, ilçede yaşayan tüketicileri de güçlü bir ses ve hizmet adına derneğe sahip çıkarak, üye olmaya davet etti.