Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

AK Kadınlar Osmaneli ilçesinde kahvaltıda buluştu

AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit ilçe kadın kolları başkanları ile Osmaneli ilçesinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.
Haber Giriş Tarihi: 30.03.2022 17:29
Haber Güncellenme Tarihi: 30.03.2022 17:29
www.igfhaber.com

Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA) - Bilecik’in Osmaneli İlçesinde düzenlenen kahvaltı programında AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit ve ilçe başkanları ilçelerdeki partilerinin çalışmaları hakkında görüştü.

Biz Birlikte Bilecik’iz, Birlikte güçlü bir aileyiz diyen AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit, “AK Kadınlar Bilecik olarak ilçe başkanlarımız ile birlikte Osmaneli ilçemizde bir araya geldik. İlçelerimde başkanlarımızın çalışmaları hakkında bilgiler alarak, Ramazan ayında yapılacak çalışmalarımızın istişaresini gerçekleştirdik. Bizleri misafir eden Osmaneli Kadın Kolları Başkanımız Sevcan Alkuş’a ve Osmaneli ilçemizdeki programa katılan Milletvekilimiz Selim Yağcı’nın değerli eşi Fatma Yağcı, hanıma, Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e ve ilçe başkanlarıma teşekkür ediyorum” dedi.