Hava Durumu

Bursa'da AK Parti Belediye Başkan adayları kesinleşti! İş kesinleşen adayların aranacakları o tarih...

Yazının Giriş Tarihi: 31.01.2024 12:05
Yazının Güncellenme Tarihi: 31.01.2024 12:05

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin ilçe belediye başkan adaylarını tanıtmak için Bursa’ya gelecek.

Tanıtım toplantısının Nilüfer'de TOFAŞ Spor Salonu'nda düzenlenmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa ilçe belediye başkan aday adaylarının belirlenmesi için sık dokuyup parti teşkilatlarından görev almış, mevcut belediye başkanlarını ise devam etmeleri konusunda ise Başarılı çalışmalara imza atmış, en önemlisi de halktaki karşılığının olması konusunda adaylarının belirlenmesinde öncelik olduğunu kulis bilgilerimizde edindik.

Geçtiğimiz günlerde ise Gemlik, Harmancık, Yıldırım Belediye Başkan adaylarını Bursada Bugün köşe yazarımız Atilla Sağım kalemine alarak bursadabugun.com takipçilerine duyurmuştu.

Bir sıcak gelişme de Osmangazi'de yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı arayarak 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunmasıyla Osmangazi’nin Dündar’la 4.dönemde de devam edeceği kesinleşmiş oldu.

Peki diğer ilçeler ne zaman açıklanacak?

Aldığımız kulis bilgilerine göre AK Parti Bursa’da diğer ilçelerdeki Belediye Başkan adaylarını belirlediği, 31 Ocak Çarşamba ve 1 Şubat Perşembe günü ise belirlenen Belediye Başkanları aranarak bilgilendirileceği bilgisini aldık.

AK Parti Bursa’daki ilçe belediye Başkan adaylarını bu hafta belirleyerek 2024 yerel seçim çalışmalarına tam kadroyla sahaya inmiş olacak.

Esen kalın.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.