Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Başkan Kılınç el emeği göz nuru eserleri inceledi

Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren ADIMEK'i ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, el emeği göz nuru eserleri tek tek inceleyerek, kursiyerlerle sohbet etti.
Haber Giriş Tarihi: 01.07.2022 17:43
Haber Güncellenme Tarihi: 01.07.2022 17:43
www.igfhaber.com

ADIYAMAN (İGFA) - Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, belediye tarafından Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) binasında hizmet veren ve onlarca bayana istihdam kapısı aralayan Meslek Edindirme Kursları (ADIMEK)'ını ziyaret etti.

ADIMEK kurslarına katılan kadınların yaptığı el emeği göz nuru çalışmaları tek tek inceleyen Başkan Kılınç, daha sonra kursiyerlerle sohbet edip, sorun ve taleplerini dinledi.

Yapılan ziyarette sorumlulardan bilgiler de alan Başkan Kılınç, "Meslek Edindirme Kurslarımız bünyesinde faaliyet gösteren kursiyerlerimizin el emeği göz nuru çalışmalarını inceledik. Bu kurslarla hem kadınlarımıza yönelik faydalı faaliyetler gerçekleştiriyor, hem de belediye olarak değerlerimizin gelecek nesillere sevdirilmesi gayreti içerisinde oluyoruz. Birbirinden güzel eserler ortaya çıkaran tüm hocalarımızı ve kursiyerlerimizi kutluyorum" diye konuştu.