Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Manisa uluslararası koştu

Vestel, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi iş birliğiyle düzenlenen, “Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu” kentte heyecan yaşattı.
Haber Giriş Tarihi: 15.05.2022 15:44
Haber Güncellenme Tarihi: 15.05.2022 15:44
www.igfhaber.com

MANİSA (İGFA) - Vestel, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi iş birliğiyle “Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu”, bu yıl ilk kez düzenlendi.

Mutluluk ve gurur verici bir gün yaşadığını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’yı yaşanabilir bir spor şehri yapma noktasında adımlarımızı birer birer attıklarını kaydederek, "Geçmişte güzel bir birlikteliği Vestel Manisa ile yaşatmıştık. O birlikteliğin bugün tekrar yaşanması memnuniyet verici. Daha önce de, Vestel ve OSB ile yaptığımız iş birlikleri kapmasında, 27 kilometrelik bisiklet yollarının yapılması, engelli hayvanlarımızla yürüteç projemizi hayata geçirmiştik. Bugün de Vestel, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi iş birliğiyle düzenlenen “Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu’nun” ilk defa startını verdik.  Sporu insanlara sevdirebilmek noktasında önemli bir hizmeti hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın mutlu olması, yüzlerce gönüllü gencimizin burada olarak destek vermesi bizleri mutlu ediyor. Bu açıdan, Manisa’mız için ülkemiz için hayırlı olsun” diye konuştu.